Bob z Valašského království zdraví všechny
svobodné motorkáře !!!!!

Kristovy roky už mám ale dáááávno za sebou, manželku už odvál čas a mé dvě nádherné děti to mají ještě před sebou.
No a neměl bych zapomenout na to, co mám občas pod sebou -

chopper Suzuki Intruder VS 1400 GLPV

a jeho prasklá řidítka

No a co dál ?

MOTORKY - hlavně styl chopper. Kromě nadšení z jízdy kupuju časopisy a občas si koupím nějaký model. Modelku mi bohužel manželka nedovolí.

HUDBA - na zobcovou flétnu už dnes skoro neumím a tak jen poslouchám (občas) - blues, rock, metal. Nejoblíbenější - Pink Floyd, Yes, Monster Magnet, Red Hot Chilli Peppers, Ozzy Osbourn a nejvíce Metallica.

SPORT - karate od léta 89. Člověk se musí občas vypotit. Oblíbil jsem si sice Zen-budhismus ale mnich ze mně nikdy nebude :-)))))

PRÁCE - zpočátku jsem si zkusil co se dalo - maturitu na střední, místo studií na vysoké jsem rodiče potěšil kácením stromů. Rok po vojně mě z lesa vyhnala buzerace a šizení na výplatách. Třísměnný provoz u pásu nebyl taky to správné ořechové a přivýdělek ze stánkaření se zeleninou na uživení rodiny nebyl. Nakonec jsem zakotvil v rodinné firmě RETON ale dnes si spíš už připadám jako živnostník s.r.o.. Doby hojnosti s třiceti zaměstnanci jsou nenávratně pryč.

ÚCHYLKY - byli jsme všichni i s děckama od 92 roku vegetariáni. To znamená, že jsme žvýkali jen zrní a trávu a přes zimu ohryzávali se srnkama kůru v lese. Od rozvodu v roce 2007 jsem ale zůstal tímto smutným mohykánem jen já a trošku i má dcera :o)

Veselé stránky ze života:

Modelky z Playboye bojují za ekologii - mrkni na to: Baby on Bike

Co rád piju: pivo Radegast Jim Beam

Pozvánka na :
Národní setkání FREEDOM PARTY - Beskydy

Kontakt: johny66(zavináč)seznam.cz

Stránky jsou stále ve výstavbě a tak se omlouvám za drobné chybky. Vaše připomínky a postřehy přivítám a tak mejlujte do Rožnova pod Radhoštěm. Jinak na stránky jsem nešáh už několik let, snad se k tomu zase někdy brzy dostanu :o) .... no, pochybuju :o)))

Southern Cruisers Riding club, Czech republic - ODKAZ, TAK SI KLIKNI !
Česká pobočka mezinárodního mototouringového klubu, jejímž jsem členem.

Seznam  Motorcycle online CZ  Moto CZ

Encyclopedia Metallica - CLICK HERE!
soukromá zcela bezplatná stránka s tunami informací o mé oblíbené hudební skupině.