II. celoklubové setkání SCRC 22.-24.9.2000, kemp Buček u Řevničova.

Čenda a Slíďák, členové našeho klubu z klatovska, zorganizovali II. celoklubové setkání SCRC v tomto roce. Z celkem 120 členů, které měl klub v této době se nás sešla více než polovina. Vzhledem k velice studenému počasí to byla podle mne účast velice slušná.
Vyrazil jsem v sobotu brzy ráno bohužel sám. Radek na Intruderu 1400 z Frýdku jel už v pátek, Jirka Bambuch se nechtěl trápit v ranních mrazících a jeho Wildstar tak neukojen trpěl v garáži, Radek Bambuch ještě pořád nekoupil další motorku (teď už konečně má - INTRUDERA 1400) a kluci z Ostravy se mi neozvali. Předpověď podle internetu se skutečně naplnila a bylo naštěstí skutečně tepleji než přes víkend. Cesta ubíhala opravdu v poklidu. Bohužel jsem z časových důvodů jel po dálnici a tak jsem si toho moc neužil. Do Prahy jsem se dostal kolem poledne a kluci na mně už čekali u Mc Donalda na jižní spojce. Vzhledem k tomu, že jsem měl Mc Donalda na mapě tesně u jižní spojky a ten na kterém mě kluci čekali na mapě nebyl, udělal jsem si navíc 15 minutovou projížďku Prahou. Alespoň si mně užili policajti hlídkující kvůli nepokojům při jednání měnového fondu, když jsem kolem nich projel třikrát jednou křižovatkou. Prozatím jsme byli samí chopper & cruiser - 3x Wildstar, 1x Dragstar 1100, 1x BMW Cruiser a můj Intruder. Počkali jsme ještě na zpozdilce Davida a Gábinu na klasikách - Hondě CB900F Bol d´Or a Kawasaki Z400. Společně jsme vyrazili do kempu. Cestou jsme si sice trochu zajeli ale ochotní domorodci nás nasměrovali správným směrem.
V kempu již bylo plno lidí a naopak někteří museli kvůli sobotním povinnostem brzy ráno kemp opustit. Zbyla už jen chvilička na zajištění ubytování a společně jsme vyrazili na prohlídku blízkého pivovaru. Pouze pár lidí si udělalo soukromou vyjížďku do hor. V pivovaru jsme toho bohužel moc neviděli. Je to zcela moderní provoz se spoustou zásobníků a trubek z nerezu. K vidění nic moc. Většinu z návštěvníků tak alespoň uspokojil guláš s pivem. Při odjezdu z pivovaru nešla bohužel nastartovat Gábina Kawa a tak jsme se s Davidem a Radkem trochu zdrželi při jejím roztlačování. Díky mé potřebě tankovat jsme již kolonu nedohnali a na Stochovskou pouť jsme dorazili osamoceně. Domorodci nám opět vyšli vstříc a nasměrovali nás na správnou stranu městečka, kde se u plotu areálu nacházely motorky ostatních. Kolotoče mě moc nezajímaly ale naprosto mě uchvátila stěna smrti, kde dva odvážlivci předváděli zajímavé kousky na svých stařičkých kývačkách pouze v tričku a kalhotech. Motorky byly pěkně nastříkané a samozřejmě bez tlumičů, takže nádherný zážitek umocňoval rachot linoucí se z výfukových kolen. Po návratu do kempu jsme se ještě jeli v pěti lidech projet na lounsko a podívat se na vyhaslé sopky. Do kempu jsme se vrátili kolem deváté večer a v hsopůdce již probíhala seznamovačka podpořená levným pivem. Náladu nezkazilo ani hysterické vystoupení jednoho člena, který si sraz spletl se schůzí politické strany a snažil se zvýraznit své ego. Naprostá většina vydržela do půlnoci a silnější jedinci končili nad ránem.
Z rána se začali postupně z kempu všichni vytrácet. Ti odpočatější už brzy ráno, my jsme odjížděli kolem desáté a středočeši se jeli ještě projet po okolí. Z naší 6 členné skupinky se u Prahy začali pomalu odpojovat ostatní a na Hradec Králové jsme pokračovali jen já s Radkem na Intruderech. Počasí bylo opět nádherné. Bylo slunečno a relativně teplo takže nikdo z nás určitě nelitoval.

Parkování před pivovarem  Parkování před pivovarem  Stěna smrti  Pokec po příjezdu  V podvečer při jízdě na Lounsko  V podvečer na lounsku  Ranní probuzení  Poslední loučení  Připraveni k odjezdu  Pěkná přestavby F6C  Tankování v Praze  Tankování v Litomyšli