Joe Bar Team - otevírání cest po zimním spánku v Jerlochovicích u Fulneku květen 2000

Jako vždy i tento rok jsme byli s tímto srazem velice spokojeni. Začínal v pátek a díky pondělnímu státnímu svátku končil o den později než bývá zvykem.
Sobotní vyjížďka byla na Auto Moto show do ostravského Paláce a kultury. Motorek tam sice nebylo vystaveno mnoho ale některé auta stály za to. Další část vyjížďky jsme již neabsolvovali a vyrazili jsme s klukama na vlastní vyjížďku po okolí, kterou jsme zakončili na Žermanické přehradě. Po návratu do kempu jsme již viděli, že další doprovodný program je v plném proudu. Na hřišti uvnitř kempu byla již totálně zničená stara Škodovka a jak to vypadalo účastníci srazu se opravdu vydováděli. V průběhu sobotního a nedělního večera byla rockotéka s diskotékou a hrály i kapely. Zajímavé bylo i pálení kykyrýsa jako jakási obdoba pálení čarodějnic, nádherné vystoupení podle pořadu " Alles gutte ", strip show. Možná že striptérku strhlo k tak bujarému výkonu zcela spontánní a neplánované striptérské vystoupení jednoho z pořadatelů. V průběhu večera se rovněž konala soutěž o nejlepší zvuk linoucí se z otevřených výfuků, o nejhubenější dívku a o nejtlustšího motorkáře, kdy o vítězi muselo rozhodnout přeměření krku u dvou borců se stejným obvodem břicha. Není snad třeba dodávat, že vyhrál náš kámoš Milan Báchor (to není přezdívka ale skutečné příjmení !!! ). Nerad bych zapoměl na podvečerní soutěž jízdy na koloběžce, u které se přední kolo točí na druhou stranu než řidítka. O velice pohledné ale neškodné pády nebyla nouze. Všichni se zcela jistě velice dobře bavili o čemž svědčil neustálý shon pořadatelů po dalších a dalších bečkách v širokém okolí. Předpokládané zásoby ani zdaleka nestačily a myslím si, že v okolních hospodách neměli v pondělí štamgasti co pít.
Za tak skvělou akci je třeba pořadatelskému klubu Joe Bar team pogratulovat a těšit se na další ročník.

Začínající motorkáři  Manželské objetí  Milanův trénink  Michal na trenažéru  Milan na cestě k vítězství  Milan vyzyvatel  Milan nemá konkurenci  Milanova trofej  Bude někdo hubenější ?  Spokojenost nade vše  Co to ?  To snad není možné ?!!  Tak to teda překvapil  Pivečko je pivečko