Mototour Mohelnice 2. - 4. června 2000

Tradičně jsme vyjeli do Mohelnice už v pátek. Já jsem na mašině vezl známou, její přítel Tomáš vezl mým autem Ivetu s našima děckama a syna své známé. I tento víkend nám přálo počasí a cestu jsme si opravdu užili. Po příjezdu jsem ještě povozil děcka po okolí a pak už jsme se akorát bavili. Hudba byla výborná a tak mohli kámoši jen litovat, že si naplánovali příjezd až na sobotu.
V sobotu dopoledne se začali sjíždět ostatní. Zatímco v pátek byl kemp poloprázdný, v sobotu se opět neznadějně zaplnil tak, že k večeru už nebrali v recepci ani ubytávní pod stany. S Tomášem jsme si udělali malou vyjížďku, aby si motorky taky trochu užil. Pak jsme poobědvali, děcka se podívaly na nějaké soutěže a nakonec jsem s ostatníma vyjel na společnou organizovanou vyjížďku. Tentokrát ale úplně na konci, abych měl klid od bláznivých střelců a frajerů. Po příjezdu na olomoucký stadion jsme mohli vidět vystoupení trialisty Lisého a streetfightera Hanzlíka. Lisý měl pro své vystoupení dostatek prostoru a tak mohl s přehledem ukázat svoje fígle. Hanzlík bohužel toto štěstí neměl a díky neukázněným divákům nedostal mnoho prostoru. Z prostoru stadionu jsme odjížděli jako poslední. Na vystoupení se přijelo podívat i několik členů našeho klubu Southern Cruisers a tak jsme se nějak při tom kecání zapoměli.
Večer pokračovala bujará zábava, Po několika soutěžích začaly hrát opět výborné kapely a později došlo i na striptýz a posléze i na hardcore autoerotiku. Ta holka byla jako z divokých vajec. I na tu velkou dálku, na jaké jsem zpoza zastřešeného posezení viděl na pódium, bylo znát, že tahle dívčina nezůstala divákům nic dlužna a jeden vybraný divák dostal nášup ještě na pódiu.
V neděli se hůře vstávalo ale protože nás nic nehonilo, vyjeli jsme narozdíl od ostatních jako obvykle úplně poslední. Celý víkend bylo nádherné počasí ale stále více mě láká spíše celou dobu projezdit, než půl dne posedávat v kempu.

Parkoviště u motelu  Siesta  Trike a Zuzka  Dirty bike  Lisý I.  Lisý II.  Lisý III.  Lisý IV.  Hanzlík